Pracownia Grawerska oferuje swoje usługi od 1970 roku. Wyrabiamy pieczątki od prostych datowników, numeratorów, pieczątki z typowymi hasłami np. zapłacono gotówką, przelew, priorytet,  jak również pieczątki firmowe z logiem firm.

Wykonujemy również stemple księgowe na kołkach drewnianych. Możliwe jest wykonanie stempli zarówno z odbicia posiadanego przez klienta, jak i z pliku, który zostanie nam wysłany lub dostarczony. Obszerna kolekcja automatów umożliwia wykonanie dowolnych pieczątek. Proponujemy do wyboru różne formaty, w różnych kolorach obudowy i z różnymi kolorami tuszu. Niektóre oprawy wyposażone są w bardzo praktyczne zamknięcie, zmniejszające wielkość obudowy.

Ponadto, wykonujemy grawer ręczny, jak i maszynowy w złocie, srebrze, metalach kolorowych, stali i różnego rodzaju plexi oraz laminatach grawerskich. Grawer wykonywany jest również na rzeczach powierzonych tj. ryngrafy, łyżeczki, smoczki i grzechotki do chrztu, medaliki, blaszki, obrączki, sztućcach, zegarkach, breloczkach, szablach, nożach, wizytownikach, piórach, długopisach, przywieszkach różnego rodzaju i wiele innych.

Wykonujemy również tabliczki, tablice i numerki o różnej wielkości, tabliczki znamionowe, informacyjne.
Nasza pracownia wykonuje zarówno stemple metalowe, jak i stemple do laku, skóry oraz referentki. Wykonujemy również matryce oraz znaczki emaliowane i oksydowane.

Dla wygody naszych klientów udostępniamy również możliwość zamówienia drogą elektroniczną: mailem, faksem.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Zapoznaj się z naszą ofertą!
Skontaktuj sie z nami!

Nasi klienci:

Zapraszamy do kontaktu!